Колекція виробів на честь Перемоги України

Разом крізь Covid-19

Тим, хто нас підтримує.

Останні тижні наша команда думками разом з тими країнами і спільнотами, які були вражені вірусом Covid-19. Цій хворобі вдалося привнести велику долю невизначеності по всій планеті за дуже короткий проміжок часу. В різних країнах вводиться карантин і застосовуються дії для того, щоб убезпечити людей і ми, команда майстерні Muha, сподіваємось, що кожен з вас в цей час знаходиться в безпеці, що ви піклуєтесь про себе і близьких.

Для малого бізнесу, як наш, всі ці події також мають неабиякий вплив і невеличкі компанії є не менш вразливі для нової реальності, ніж будь-хто інший. Ми розуміємо, що думки про шопінг поступово відходять на задній план для кожного з вас і це нормально. Зараз в першу чергу потрібно приділити час собі і своїй сім'ї, трохи перебудувати свій спосіб життя, якщо це можливо, і віднайти відчуття спокою та впевненості для того, щоб пройти кріз ці часи.

Коли у вас виникне потреба щось придбати - ми закликаємо вас скористатись нею як можливістю підтримати малий бізнес, тому що так ви підтримаєте когось із вашої спільноти. Доставка з місцевого ресторанчику, кава від обсмажувальщиків, яких ви знаєте, пляшка місцевого крафтового пива в продуктовому магазині неподалік - це все має велике значення, повірте.

Для того, щоб підтримати вас в цьому бажанні, ми даємо знижку 20% на наші найпопулярніші вироби ручної роботи, які ви можете знайти в розділі SALE. Наш невеличкий бренд існує завдяки вашій підтримці і завдяки тій талановитій команді, яка вкладає всю креативність та знання у речі, які ми створюємо. Кожне ваше замовлення - це можливість подбати про кожного з нашої команди і зробити так, щоб ми пройшли крізь цей непростий час разом з вами.

Як наші замовники, ви завжди були натхненням для майстерні і я безмежно дякую вам за підтримку, яку ви нам давали і даєте. Закликаю вас залишатися в безпеці і підтримувати один одного.

Все буде добре.

Андрій Мєшков,

засновник майстерні Muha

10 коментарів

 • CLsVFeGMcyBwE

  nkiWVboQL
 • abXfJyUHlcihCMj

  TSQGoEXHLnaC
 • uMGNYnymgZhp

  dxuQNMgkBJCEVGRT
 • qEUegDnfcRozprm

  ECayJlXwBoQtIv
 • eBwJWVEsAN

  IZlEHBdpPKs

Коментувати