РУССКІЙ ВОЄННИЙ КОРАБЛЬ, ІДІ НАХУЙ!

День Батька (21.06.20)

Кожного року в третю неділю червня частина світу відзначає День Батька. Це свято набуло популярності в північній Америці (США та Канада), західній Європі (Франція, Великобританія), Азії (Індія, Японія, Китай) та деяких інших країнах. Цього року цей день припадає на 21 червня.

В різній формі день батька відзначають, мабуть, всі країни світу, але в різний час і з різними контекстами. Як-от в Україні відзначають день Захисника України 14 жовтня, та це не зовсім історія про батька... В будь-якому випадку, нам подобається ідея присвятити окреме свято для татусів, хоча, звісно, їм треба приділяти увагу частіше, ніж раз на рік.

fathers day

Часто буває так, що батько багато працює і йому не завжди вдається приділити достатньо часу сім'ї. Бути батьком - доволі складна роль, потрібно завжди витримувати баланс між запезпеченням своєї родини усім необхідним, умінням приділити достатнью повагу і увагу дружині та дітям і здатністю зберігати свою внутрішню енергію на завтрашній день. Не дивлячись на складність цієї ролі - є достньо прикладів таких татусів, чудових прикладів справжнього чоловіка.

Та все ж, є одна людина, про яку батько думає в останню чергу - це він сам. Саме через це татусі починають економити на собі. Чи помічали ви, що тато користується стареньким гаманцем чи ременем з часів своєї юності? А якщо буде вибір кому придбати нову річ: собі чи дружині/дитині - як думаєте, кого він обере? - Звісно, це питання риторичне. Пройшовши свій життєвих шлях, батько має достатньо досвіду, щоб розбиратись в якісних речах, просто а) якісних речей виробляється не так багато і б) їх треба вишукувати, на що в тата, бува, не вистачає бажання або часу.

Тож, повертаючись до Дня Батька, можна сказати, що це зайва можливість сказати слова подяки, зробити подарунок чи якимось іншим чином висловити свою турботу тій людині, яку ви називаєте татом. В цій статті ми допоможемо вам підібрати для нього якісний подарунок.

 1. Хороший шкіряний гаманець.

Зверніть увагу, з яким гаманцем ходить батько. Чи це якісний зручний аксесуар, який він із задоволенням викладає на стіл, чи це старенький гаманець, який він змушений носити з собою і який, імовірно, йому подарував його тато?

Подарувавши гаманець ручної роботи, ви можете не тільки додати комфорту в життя, а і вкласти в нього емоцію. Наприклад, обрати колір чи модель, яка буде старому до вподоби, а також нанести ініціали, дату чи коротке послання. Повірте, гаманець, подарований сином, дочкою чи дружиною, виконаний вручну спеціально для батька, з усією увагою до деталей та з тисненням сердця у внутрішньому куті - стане найкращим і найулюбленішим аксесуаром, на який тато буде з щирою радістю дивитись кожен день.

Ми радимо обирати модель, виходячи з уподобань батька в одязі та в цілому з його стилю. Якщо він у вас полюбляє класику, тоді варто звернути увагу на біфолд:

https://muha.com.ua/collections/sale/products/everyday-bifold

біфолд

Це найпоширеніша модель гаманця, який з легкістю вмістить добрий стус банкнот і 6-8 кредитних карток.

А ось гаманець із таким самим функціоналом, але із металевими закльопками замість ниток, для “ковбойських” татусів:

https://muha.com.ua/collections/sale/products/cowboy-heavy-wallet

cowboy wallet

Якщо майбутній отримувач полюбляє нестандартні аксесуари, які виділяються з-поміж інших, тоді можна звернути увагу на вертикальний гаманець BIG DADDY:

https://muha.com.ua/collections/sale/products/big-daddy-wallet

В нього також можна вмістити паспорт чи інші документи.

big daddy 

 1. Надійний шкіряний ремінь.

Цей аксесуар ніколи не буде зайвим в гардеробі чоловіка. Тут варто підібрати колір, який найбільше підійде під одяг (частіше за все це якийсь класичний коричневий, чорний або натуральний бежевий) і розмір.

Ремінь вважається тактичним аксесуаром, який за необхідності може допомогти вижити в надзвичайній ситуації: його можна використовувати як зброю проти нападника, ним можна перетягнути рану як джгутом, можна зв’язати звіра, який напав в лісі, можна зачепити ремінь за гілку, щоб прив’язати палатку тощо. І хоча ці ситуації можуть ніколи не статись в реальному житті, повірте, для чоловіка надзвичайно важливо відчувати, що він і його сім’я в безпеці і що в нього під рукою є надійна річ.

ремінь з орнаментом

Для того, щоб обрати довговічний ремінь, звертайте увагу на шкіру, з якої він виготовлений. Найкращими і найнадійнішими вважаються ремені з щільної шкіри рослинного дублення. Завдяки екологічному давньому методу обробки, цей тип шкіри зберігає свої натуральні властивості. Вона має неймовірний запах, її волокна лишаються щільними, а структура сильнішою. З часом волокна розминаються та приймають потрібну форму. За ременями зі шкіри рослинного дублення легше доглядати і вони можуть служити десятиліттями.

В нас ви можете знайти класичну модель з різними варіантами ширини:

https://muha.com.ua/collections/accessories/products/true-belt

true belt

Ми також можемо виготовити ремінь під замовлення з ексклюзивною швидкороз’ємною пряжкою, за основу якої ми взяли дизайн пряжки Лондонських пожежників 17 сторіччя, а також нанести на ремінь тиснення орнаменту.

quick belt

Всі наші ремені виготовлені виключно зі шкіри рослинного дублення та надійної фурнітури з твердої латуні, яка не іржавіє і не викликає алергії.
А до кожного ременя ми додаємо кондиціонер для догляду за шкіряними виробами в подарунок.

кондиціонер 

 1. Шкіряна таця для організації свого простору.

Бувають чоловіки, які полюбляють організованість в усьому: від особистого часу - до робочого столу. Такі чоловіки знають чого хочуть і для них все має бути на своїх місцях. Саме для таких батьків ідеально підійдуть наші таці-органайзери.

Є два розміри, в залежності від потреб. Маленька таця MINI:

https://muha.com.ua/collections/home/products/tray-mini

tray mini

І велика таця MAX:

https://muha.com.ua/collections/home/products/tray-max

tray max

Виготовлені з товстої ремінної шкіри рослинного дублення з допомогою надійної латунної фурнітури, вони можуть доповнити робочий стіл в офісі чи кабінеті і додати трохи організації до дрібничок, які завжди десь губляться.

А якщо нанести на тацю персоналізацію чи послання, то це привнесе трохи інтимності в подарунок і зробить його більш особистим. 

 1. Шкіряний портфель.

Хто сказав, що чоловіки не полюбляють гарні речі? - А як щодо стильного бріфкейсу, який виготовлений із красивої шкіри рослинного дублення в кольорі на ваш вибір?

Спеціально для тих батьків, які носять із собою документи і ноутбук, які не бояться виділятись в натовпі і цінують якісні вироби:

https://muha.com.ua/collections/bags/products/daily-briefcase

briefcase

Якщо ваш чоловік чи батько любить і вміє виглядати стильно, то спробуйте здивувати його, подарувавши щось практичне і гарне. Він це зацінить.

портфель ручної роботи 

 1. Шкіряний футляр для сигар.

Кажуть, якщо хочеш зробити щось погане, зроби це добре. Коли чоловік розбирається в сигарах - він вміє насолоджуватись моментом і знає ціну цій насолоді. Імовірно, таку людину буде складно здивувати чимось, пов’язаним зі світом сигар, та ви можете спробувати.

Спеціально для таких поціновувачів ми створили футляр, який може вмістити до трьох сигар. З можливістю обрати колір і додати персоналізований напис, це може стати таким подарунком, який здивує навіть знаного естета:

https://muha.com.ua/collections/home/products/leather-cigar-case

cigar case

І наостанок. Не забувайте, що який би подарунок ви не обрали, він може лише стати доповненням до вашої турботи і уваги. Приділіть час своєму татку, скажіть йому слова любові та подякуйте за ті речі, які він для вас робить. Йому буде дуже приємно таке почути, хоч, можливо, він про це і не скаже.

Такий вже він, батько.

8 коментарів

 • cQnpVKyvrTwYguPM

  SnghxVrT
 • rjABQbwYFiMpWxo

  LEFZoxRgcTt
 • itMnXCZV

  TPCepfMskirSw
 • hdDbWlqCLieQ

  SziIXhBKuY
 • xyAewtXpksMLaqrG

  cvOLQjpXgfqhPUrx

Коментувати