РУССКІЙ ВОЄННИЙ КОРАБЛЬ, ІДІ НАХУЙ!

Роззувайтесь та заходьте.

Всім привіт і велкам на нашому новому сайті!

Ми Віка та Андрій, засновники проекту Muha, в якому ми разом із іншими майстрами виготовляємо вироби з льону та шкіри. Цей проект є результатом об'єднання майстерні по роботі з льоном СКРИНЯ та майстерні по роботі зі шкірою Muha. Після об'єднання ми на якийсь час змінили назву на "Leather & Linen", але за пару місяців зрозуміли, що ви більше любите просту і знайому назву Muha, тому вирішили залишити саме цю оригінальну назву.

Так як це новий сайт, побудований на новому двигуні, в нас є до вас одне прохання: приділіть, будь ласка, 5 хвилин і погортайте сторінки цього сайту і напишіть нам чи зручно ми тут все облаштували. Можливо у вас є якісь питання чи пропозиції? - Ми будемо безмежно вдячні за ваш зворотній зв'язок, ви можете нам написати на нашу сторінку у Facebook (активне посилання) або в Instagram (також активне посилання).

А поки ми залишимо тут смішну фотку, щоб ви розуміли, що маєте справу з серйозними людьми і знали, що ви спілкуєтесь із реальними людьми, а не зі штучним інтелектом, коли гуляєте цим сайтом.

we

Всім добра, здоров'я та якісної ручної роботи made in Ukraine!

Віка та Андрій

18 коментарів

 • wjosIzuQ

  pNjhRPuxUi
 • TEWmKcaq

  uEZsHSTdNgFlc
 • jDgbCOQyJPKdvp

  cflqFAiroNkL
 • KGzxgTOQaq

  qrKIncFdJXLCpTHV
 • RhbiWCMxzX

  HNayXhuIgefzmO

Коментувати