РУССКІЙ ВОЄННИЙ КОРАБЛЬ, ІДІ НАХУЙ!

Гарантія та повернення

ГАРАНТІЯ

Ми робимо все можливе, аби ви були якнайдовше задоволені якістю виробів, придбаних в нашій майстерні. Саме тому ми даємо 3 роки гарантії на наші вироби. Вона розповсюджується на усі пошкодження, які виникли з вини виробника (неякісна фурнітура, шви тощо). Якщо із вашим виробом щось сталося - зв'яжіться із нами будь яким зручним для вас шляхом.

Після завершення строку гарантійного обслуговування ми пропонуємо оплачуваний ремонт ваших виробів.

На деякі вироби майстерні (наприклад ремені) ми даємо гарантію 100 років. Детальніше читайте в описі товарів на сайті.

ПОВЕРНЕННЯ

Якщо з будь яких причин ви залишитесь незадоволені вашим виробом - ви маєте право повернути його протягом 14 календарних днів після придбання. На момент повернення виріб має зберігати товарний вигляд та пакування, доставка відбувається за рахунок покупця. Повернення коштів відбувається протягом 5 робочих днів з моменту повернення товару.

Умови повернення розповсюджуються на всі категорії товарів майстерні окрім тих, які мають персоналізацію (тиснення ініціалів, індивідуальну вишивку або принт тощо), так як ці товари виготовляються індивідуально під замовника і не можуть бути повторно продані комусь іншому.

Умови повернення не розповсюджуються на постільну білизну, вона поверненню не підлягає.

Сподіваємось, що цей текст так і залишиться простою юридичною необхідністю, а ви будете задоволені своїми виробами від Leather & Linen і будете повертатись до нас знову і знову.