Колекція виробів на честь Перемоги України

Захист персональних даних

Політика конфіденційності пояснює як ваші персональні дані збираються, використовуються та оброблюються коли ви оформлюєте замовлення на сайті leatherlinen.shop

Персональні дані, які ми збираємо
Коли ви відвідуєте сайт, ми автоматично збираємо деяку інформацію про ваш пристрій, IP адресу та деякі кукі, які встановлені на вашому пристрої. Коли ви завантажуєте різні сторінки сайту, ми збираємо інформацію щодо окремих веб-сторінок та товарів, які ви переглядаєте, які ресурси та веб-сторінки спрямували вас на наш сайт та інформацію про те, як ви взаємодієте із сайтом. Ця автоматично-збираючася інформація відноситься до так званою "Інформації про пристрій".

Ми збираємо Інформацію про пристрій використовуючи наступні технології:
- “Cookies”, які зберігаються на вашому пристрої і які часто включають анонімні ідентифікатори.
- “Log files” файли про дії на сайті, IP адреса, інтернет-провайдер та час відвідування сайту.
- “Web beacons”, “tags”, “pixels” - електронні файли, які використовуються для запису інформації про те, як ви завантажуєте сайт.

Додатково, коли ви робите замовлення за допомогою сайту, ми збираємо деяку інформацію, яка включає ваше ім'я, адресу, деталі оплати, електронну адресу та номер телефону. Ця інформація відноситься до "Деталі замовлення".

"Інформація про пристрій" та "Деталі замовлення" і є "Персональні дані", про які йдеться в цьому розділі.

Як ми використовуємо ваші персональні дані?
Ми використовуємо Деталі замовлення для того, щоб виконувати замовлення, розміщені на сайті майстерні (включаючи обробку даних про сплату, даних про доставку та створення інвойсів чи/та пітдверджень замовлень). Додатково ми збираємо інформацію для того, щоб:
- Комунікувати із вами; 
- Сканувати наші замовлення на рахунок потенційних ризиків та шахрайств;
- Коли це відповідає налаштуванням, які ви дозволили, ми можемо рекламувати для вас наші товари та послуги.

Ми збираємо Інформацію про пристрій задля того, щоб допомогти нам виявити потенційні ризики та шахрайства (зокрема дані про IP адресу) та для того, щоб оптимізувати наш сайт для того, щоб він ставав зручнішим для користувачів і виконував свої маркетингові функції.

Поширення ваших персональних даних
Ми ділимося вашими персональними даними із третіми сторонами для того, щоб легше використовувати ці дані. Наприклад, ми використовуємо платформу Shopify для того, щоб створити онлайн магазин, Google Analytics для того, щоб краще розуміти наших покупців та те, як вони використовують сайт. Про те, як Google використовує ваші персональні дані, ви можете дізнатись за посиланням: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.


Зрештою, ми можемо поширити ваші персональні дані на вимогу органів влади; задля захисту своїх прав та у випадках продажу, купівлі, злиття чи іншої реорганізації компанії Leather & Linen.

Зберігання інформації
Коли ви розміщуєте замовлення на сайті, ми зберігаємо ваші Деталі замовлення для своїх записів, якщо ви не попросите видалити цю інформацію.

Зміни 
Ми можемо оновлювати політику щодо персональних даних час від часу з операційних, юридичних або регуляторних причин.

Контактна інформація 
Для більш детальної інформації щодо нашої роботи або якщо ви маєте питання чи скарги - будь ласка, напишіть нам на електронну адресу info@leatherlinen.shop чи будь яким шляхом, наведеним на цьому сайті.